Dla zapewnienia swobodniejszej zabawy podczas koncertów 3 i 4 maja transport publiczny w Rybniku wydłuża godziny kursowania! Około godziny 23:30 z Placu Wolności w większości kierunków pojadą dodatkowe autobusy, umożliwiające powrót do domu wszystkim tym, którzy chcą w pełni oddać się przyjemności udziału w muzycznych wydarzeniach lub spędzić trochę więcej niż zwykle czasu w którymś z śródmiejskich lokali. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym rozkładem jazdy:

Godzina 23:26 - linia 49Z szybki dojazd do Boguszowic przez Meksyk, a także - UWAGA - do Żor! Autobus po dojeździe do Boguszowic pojedzie do centrum Żor i na Bajerówkę (bez obsługi przystanków pomiędzy Boguszowicami a centrum przesiadkowym w Żorach)

Godzina 23:30 - linia 10 do północnej części Niewiadomia (ul. Raciborska) oraz do Rydułtów i Pszowa

Godzina 23:34 - linia 14 do Wielopola, Golejowa, Ochojca i Grabowni

Godzina 23:38 - linia 43E do Chwałęcic i Stodół, ale także do Rybnickiej Kuźni (autobus pojedzie przez Rybnicką Kuźnię i następnie do Stodół)

Godzina 23:42 - linia 3 do Zamysłowa, Niedobczyc i Radlina

Godzina 23:45 - linia 18 do Paruszowca, Kamienia i Leszczyn

Godzina 23:49 - linia 23 do Chwałowic, Radziejowa, Popielowa, Niedobczyc, Radlina i południowej części Niewiadomia (os. Morcinka)

Godzina 23:52 - linia 15 do Paruszowca, Gotartowic i Boguszowic

UWAGA! Dla większego porządku wszystkie kursy będą rozpoczynać bieg na Placu Wolności, w tym także wskazane wyżej dodatkowe kursy linii 10 i 23. Dzięki temu spacer z rynku będzie krótszy i wygodniejszy. Autobusy, których trasa w jakiś sposób odbiega od "zwyczajowej" zostaną specjalnie oznakowane - 49Z w związku z wydłużeniem do Żor oraz 43E w związku z przejazdem przez osiedle w pobliżu Elektrowni.

Wszystkim życzymy niesamowitej zabawy i spokojnego powrotu do domu.

Przewiń do góry